suplementy

img

Różnorodność zajęć pozwala na to, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Jednostronne obciążenia, takie jak jogging, chodzenie, nawet aerobik itp., mogą prowadzić do naprężeń co spowoduje dolegliwości bólowe. Na treningu wprowadzającym ustalisz z trenerem swoje priorytety treningowe i wspólnie dobierzecie odpowiedni indywidualny plan treningowy.

Co 2 miesiące trenerzy przeprowadzą z Tobą analizę składu ciała, żebyś miał pewność, że treningi wpływają pozytywnie na całe Twoje ciało. ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT CO TO JEST TRENING WPROWADZAJĄCY I JAK NALEŻY SIĘ DO NIEGO PRZYGOTOWAĆ PRZEJDZ NA ZAKŁADKE PAKIETU ZDROWOTNEGO. Podchodzimy do klientów w sposób holistyczny czyli całościowy, angażując ich w różne formy aktywności fizycznej oraz dobierając treningi na podstawie ich możliwości.

Dla zachowania zdrowia konieczne jest 45 min dowolnej codziennej aktywności, ale jeśli chcesz osiągnąć coś więcej -koniecznie musisz wybrać się do nas. TBC - Total Body Conditioning, to świetny trening dla wszystkich, których celem jest poprawa ogólnej wydolności, wytrzymałości i siły. Ukształtujesz swoje mięśnie, spalisz tłuszcz, wzmocnisz stawy, a przede wszystkim zwiększysz swoją siłę - to główne korzyści, jakie płyną z zajęć Just Pump.

Nie musisz się niczego obawiać, bo sam dobierasz sobie odpowiednie obciążenie. Dzięki podskokom poprawisz swoją kondycję, wyzwolisz endorfiny i nim się spostrzeżesz, wymodelujesz swoją sylwetkę i świetnie spalisz tkankę tłuszczową. Dzięki temu treningowi zadbasz też odpowiednią elastyczność swojego ciała, co znacznie zmniejszy ryzyko kontuzji.

Just YOGA to zajęcia, w trakcie których dasz odpocząć nie tylko swoim mięśniom, ale przede wszystkim odnajdziesz wewnętrzny spokój i równowagę. Może potrzebujesz się wyluzować po całym tygodniu ciężkich treningów? Na zajęciach Just Combat spotykają się różnego rodzaju sporty walki - począwszy od capoeiry i karate, przez kung fu i muay thai, aż po… tai chi.

Just Cardio to trening interwałowy wysokiej intensywności, więc rezultatów możesz spodziewać się w tempie ekspresowym. Innymi korzyściami, które możesz wynieść z Just Boxingu są większa elastyczność stawów oraz lepsza wydolność organizmu. Dodatkowo wzmocnisz swoje mięśnie oraz zrelaksujesz nie tylko ciało, ale przede wszystkim umysł.

Just ABT to fantastycznie opracowany program ćwiczeń fitness, który w szybki sposób kształtuje uda, pośladki i brzuch! Dzięki takiej odzieży fitness organizm sprawniej odprowadza pot na zewnątrz, ubrania błyskawicznie schną, nie oklejają ciała i nie powodują wyziębienia. Różne stopnie zaawansowania, rodzaje treningu, pory dnia.

Dzięki bogatemu grafikowi zajęć każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Korzystając z oferty klubu zyskacie opiekę wykwalifikowanych trenerów i instruktorów, bezpieczeństwo podczas treningów, bogaty grafik zajęć. Trzeba mieć anielską cierpliwość, żeby obejrzeć więcej niż kilka pierwszych zdjęć jeśli są one w formie pojedynczych slajdów, trzeba przerzucać stronę po każdym jednym a potem jeszcze przesunąć stronę w górę bo najpierw i tak pojawia się reklama 😤😠

Podczas zajęć duży nacisk położony będzie na na stabilizację, czyli na wzmocnienie mięśni postularnych. Rezerwacji kortu do Squash'a można dokonać w taki sam sposób jak w przypadku zajęć fitness. - mózg jest lepiej dotleniony, przez co znika uczucie zmęczenia, a także poprawia się koncentracja.

- przez obciążenie zwiększa się gęstość kości, a to zapobiega osteoporozie, - na jednym treningu spala się do 800 kcal, co powoduje utratę zbędnych kilogramów, To forma ćwiczeń, których celem jest wzmocnienie mięśni oraz ukształtowanie zgrabnej sylwetki.

Wzmacnia mięśnie całego ciała i pomaga w kształtowaniu sylwetki, Karnety OPEN zajęcia fitness, strefa treningu funkcjonalnego oraz 4 wejścia na strefę basenową oraz SPA. Popularny na całym świecie fitness to znacznie więcej niż dawny aerobic, dla wielu ćwiczących stał się filo­zofią życia.

Cały czas wprowadzamy nowości dla naszych Klubowiczów: otwieramy nowe kluby, tworzymy dodatkowe zajęcia, organizujemy konkursy oraz wiele innych. Klienci mogą również nabyć członkostwo Open Gym które upoważnia do ćwiczeń we własnym zakresie w naszych klubach. Klienci Multisport, FitProfit, OK System mogą ćwiczyć samemu w godzinach otwarcia z wyłączeniem godzin w których prowadzone są treningi personalne w małych grupach.